Počet položek: 0 0,00 €

Arcelik - Beko, Blomberg

Exklusivní turecký výrobce

Značka

Beko je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě i v České republice. Odhaduje se, že na světě je každé 2 vteřiny prodán jeden výrobek této značky. Výrobky Beko jsou dostupné ve více než 100 zemích světa například ve Velké Británii, Francii, Španělsku či Německu. Beko má přes 440 milionů zákazníků po celém světě.

Beko působí v České republice od roku 2005. Na českém trhu Beko nabízí širokou nabídku domácích spotřebičů jak volně stojících, tak vestavných. Beko dbá na to, aby byly spotřebiče šetrné k životnímu prostředí, měly moderní provedení a byly plné chytrých technologií za dostupnou cenu všem zákazníkům.

Kvalitní provedení

Výrobky Beko jsou plné chytrých technologií, které zákazníkům usnadní a zpříjemní používání. Zároveň mají spotřebiče Beko moderní design a jejich ovládaní je opravdu jednoduché.

Spolehlivost

Výrobky Beko jsou známé pro svou kvalitu a dlouhou životnost. Ke zlepšení péče o zákazníky slouží zákaznická linka, jež je v provozu 7 dní v týdnu a také vlastní tým servisních specialistů, kteří jsou zákazníkům plně k dispozici. Další speciální nabídkou Beko je možnost prodloužení plné záruky na dobu 5 let.

Inteligentní funkce

Beko nabízí řešení pro zlepšení každodenního života. Inteligentní řešení Beko jsou postavena na funkčním designu, efektivitě a technologii. Beko se inspiruje skutečnými postřehy spotřebitele a rozvíjí svá inteligentní řešení, která překonají vaše očekávání.

Chytré technologie

Plně využíváme naše výzkumné a vývojové možnosti a tak víme, jak přenést účinnost a funkčnost do každodenního života našich zákazníků. Prostřednictvím našeho nepřetržitého výzkumu a vývoje jsme schopni reagovat na nejnovější inovace, které pomohou každému.

Šetrnost

Beko se velmi snaží o snížení dopadu svých produktů a výrobních procesů na životní prostředí. Zelené myšlení začíná již při projektování výrobku – musí být energeticky nejefektivnější a nejsnadněji recyklovatelný. Tyto návrhy jsou potom realizovány při výrobních procesech, které podporují naše odhodlání zmírnit dopad na životní prostředí.

Beko

Výrobce: Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.kupaoprav.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.kupaoprav.com